Menu:
menu Strona główna
menu Początki 2005r.
menu Projekt 2012-2014r.
menu Wymiany młodzieży
menu Festiwal
menu Aktualności
Galeria - Picasa

Linki:
Saint-Saulve FR
Meschede GE
Ciudad Real ES
Gimnazjum nr 3


Podsumowanie poprzedniego Projektu - Let's Entertain You

28 maja 2010 roku w naszym Gimnazjum uroczyście podsumowaliśmy kolejny rok pracy nad projektem "Let's Entertain You".
W tegorocznej Uroczystoci wzięli udział nasi partnerzy z Gesamtschul w Hullhorst, którzy w tym czasie odwiedzali naszą szkołę.
Uczniowie przygotowali swoje formy rozrywek i zainteresowań, które są też produktami końcowymi. Podczas dnia festiwalowego odbyły się pokazy tańców i teatru przygotowanych przez naszych uczniów.
Nasze działania znajdują sie na płycie DVD, którą przesłaliśmy do wszystkich partnerów projektu, a z których powstała płyta międzynarodowa.
Majowe podsumowanie pracy nad programem było niezwykłym przeżyciem dla uczestników projektu, którzy wsparci obecnością rodziców i nauczycieli, a także dziennikarzy, odczuli akceptację dla swoich zainteresowań i rezultatu własnej pracy.

Mamy nadzieję, że kolejny projekt będzie równie interesującym i niezapomnianym doświadczeniem dla wszystkich uczestników. Zobacz wyniki naszej pracy

 Galeria

Podsumowanie Pierwszego Roku Projektu

12 maja 2009 roku w Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich w Gliwicach odbyło się uroczyste podsumowanie pierwszego roku pracy nad projektem "Let's Entertain You". Uroczystość przyjęła formę festiwalu.
Uczniowie zaangażowani w projekt prezentowali efekty zadań, nad którymi pracowali od początku roku szkolnego. Wszyscy wykazali się kreatywnością i różnorodnymi uzdolnieniami.
Jury, w skład którego wchodzili nauczyciele oraz rodzice, miało naprawdę trudne zadanie. Po długich i trudnych obradach wyłoniono zwycięzców.
Nagrodzono: pracę plastyczną grupy chłopców, prezentującą zainteresowania futbolem, prezentację multimedialną przedstawiająca zajęcia uczniów w czasie wolnym oraz videoclip z piosenką w tle.
Te trzy wyróżnione prace zostały przekazane do Holandii - głównego koordynatora projektu. Praca odbywa się w dwóch językach: ojczystym oraz w języku angielskim, który jest językiem roboczym projektu.

Uczestnicy krajów partnerskich pracowali też nad stworzeniem piosenki związanej z projektem, z czego powstała wspólna płyta DVD - może nie profesjonalnej jakości, ale jest to wynik międzynarodowej współpracy młodzieży. Piosenka została nagrana i stanie się produktem końcowym projektu "Let's Entertain You". Zobacz wyniki naszej pracy

 GaleriaDesign by flankerds.com